HABERLER

ÖZEL ÖĞRENCİLERE GÜZEL SÜRPRİZ

01/03/2019
ÖZEL ÖĞRENCİLERE GÜZEL SÜRPRİZ

Tire Kaymakamlığı, engelli öğrencilerimize ücretsiz kişisel bakım ve cilt bakımı ile güzel bir sürpriz yaptı. Tire Kaymakamlığı ve Suwona Kişisel Bakım ve Sağlıklı Yaşam Merkezi iş birliğiyle güzel bir çalışmaya imza atan ekipler özel öğrencileri mutlu etti.

Suwona Kişisel Bakım ve Sağlıklı Yaşam Merkezinin uzman ekipleri tarafından 12 engelli öğrencimize uygulanan kişisel bakım hizmeti sonunda özel öğrencilerimizin mutluluğu görülmeye değerdi. Yıl boyunca devam edecek kişisel bakım hizmetlerini ücretsiz alacak öğrencilerimiz yaşadığı mutluluğu Suwona personeline sarılarak gösterdi.

TANRISEVEN ‘‘ONLARIN MUTLULUĞU HERŞEYDEN ÖNEMLİ’’

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven engelli bireyleri her zaman hayatın içine katma, hatta merkezinde tutma gayreti içinde olduklarını kaydederek bu tip anlamlı projeleri desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Tanrıseven şunları söyledi: ‘‘Engelli bireylerimiz toplumumuzun en önemli parçası, asli unsuru. Yıl boyunca Kaymakamlık olarak bu farkındalığı diri tutmak için Sosyal Yardımlaşma Vakfımız, Eğitim Kurumlarımız ve Derneklerimizle yoğun bir çaba sarf ediyoruz. İlçemizin esnafları ve İş dünyası da sürece katkı sağlıyor. Vatandaşlarımızın da destekleriyle engelli bireylerimiz için daha güzel çalışmalar ve projelerin altına birlikte imza atacağımıza inancım tam. Bu anlamlı projeyle engellilere ücretsiz hizmet sunan Suwona Kişisel Bakım ve Sağlıklı Yaşam Merkezine ve güzellik uzmanı Hatice Paracı'ya teşekkür ediyorum.’’