HABERLER

23 NİSAN’DA MİNİKLERİ MUTLU EDEN SÜRPRİZ

24/04/2019
23 NİSAN’DA MİNİKLERİ MUTLU EDEN SÜRPRİZ

23 NİSAN’DA MİNİKLERİ MUTLU EDEN SÜRPRİZ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde LC Waikiki firması kırsal mahallelerdeki çocukları sevindirdi. Tire Gönül Elçilerinin dağıttığı kıyafetler öğrencileri mutlu etti.

Büyükkale İlkokulu ve Büyükkale Mediha İçel Ortaokulunda gerçekleştirilen yardım faaliyetine Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçileri katıldı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Fırat ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Y. Murat Karakaptan’ın da katıldığı törende öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçileri, öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

TANRISEVEN’DEN TEŞEKKÜR

Ceylan Tanrıseven, LC Waikiki firmasına teşekkür ederek, firmanın yıl boyunca olduğu gibi 23 Nisan öncesinde de çocuklara büyük mutluluk yaşattığını ifade etti.

Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçilerinin Büyükkale’de gerçekleştirdikleri organizasyona Büyükkale Mediha İçel Ortaokulu Müdürü Tamer Ceylan, Büyükkale İlkokulu Müdürü Ömer Gül, Kaymakamlık Yazı İşleri Şefi Naile Özkürkçüler, Gönül Elçileri Şadiye Kurtça, Sevinç Tosun ve Nilgün Göksu eşlik etti.